Asus Zenfone Servis

Asus ZenFone Teknik Servis

Darbelere maruz kalan akıllı telefonlar çok ince ve hassas yapıya sahip oldukları için dokunmatik ekran kırılması,kasada kırık meydana gelmesi ve anakart arızalarına sebebiyet verebilmektedir. Ayrıca ıslak elle kullanılan veya suya düşürülen telefonlar da sıvı sızıntısına sebep olur ve butonlarda basmama,anakartta oksitlenme, ses çıkmaması, telefonda hiç açılmama gibi sorunlar yaratabilmektedir. Firmamız akıllı telefonlarda belirtilen tüm arızaları tecrübeli ve uzman ekimiz sayesinde sorunsuzca ve kısa sürede onarabilmektedir.

Asus ZenFone Bakım

Günümüzde her gün ve saatlerce kullanılan akıllı telefonlar kullanıma bağlı olarak çok çabuk yıpranmaktadır. Ses soketlerinin,butonların, şarj veya usb soketlerin içinde biriken toz ve kirler, ıslak elle kullanılan cihazlardaki sıvı sızıntıları zamanla cihazın düzgün çalışmamasına sebebiyet verebilmektedir. Bakım yapılarak üzerindeki kir ve tozların temizlenmesi sıvı oksitlerinin özel anti-oksit spreyle temizlendikten sonra cihaz düzgün çalışmaya devam eder. Sizde bakım hizmetimizden faydalanarak cihazının ömrünü uzatabilirsiniz.

Asus ZenFone Onarım

Servisimize teslim edilen akıllı telefonların kısa bir sürede arıza tespiti yapılarak arızalı parçaların listesi çıkarılır ve tespiti yapılan arızalar size bildirilir. Sizden onay alındıktan sonra arızalı parçaların orijinali ile değişimi yapılarak test edilir ve sorun giderilerek en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.