Asus Teknik Servis

Asus Servis Hizmetleri

Satış sonrası destek anlamında yetersiz kalan bir çok firmanın aksine arızalanan Asus markalı cihazlarınızda doğru ve yerinde destek verebilmek bizim için çok önemlidir. Biz hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere destek verebilmek adına çalışmaktayız.En iyi çözümü sunmak için uzman ekibimizle beraber teknolojinin gelişimini ve bu gelişimin getirdiği sorunları ayrıntılarıyla takip ederek teknik anlamda gelişim içinde olmayı sürdürmekteyiz.Cihazınızı bize teslim ettiğinizde teknisyenlerimiz şikayetlerinizi dikkatle not ederek eksiksiz bir şekilde arıza tespiti yapmaktadır.Şikayetlerinizin tam olarak giderilmesi için her işlem dikkatle yapılır ve test edilerek kesin sonuçlar elde ederiz.Amacımız düşük maliyetlerle kritik sorunları çözmektir.Önceliğimiz elektronik cihazlarınızın teknik servis işlemlerinde size karşı güvenirliği sağlamaktır.

Asus All in One Servisi

Teknoloji ürünleri günümüzde herkesin vazgeçemeyeceği iyi bir yardımcı halini almıştır. Asus all in one cihazlarınızda donanımsal veya yazılımsal sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda sorunu çözmek uzmanlık gerektirir. Asus servis olarak alanında uzman kişilerle ekip kurmayı başarmış bir firma olarak siz değerli müşterilerimize en doğru çözümü sunmak için varız.Yazılımsal veya donanımsal sorunlarınıza teknik destek alabilmek ve sorunlarınızın giderilmesini sağlamak için bize ulaşmanız yeterli. Elektronik alanında profesyonel servis uzmanlarımızla teknik servis hizmetlerinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Asus Notebook Servis

Asus notebook bilgisayarlar günümüzde sürekli yanımızda bulundurabileceğimiz kullanışlı ve pratik elektronik cihazlardır. Dizüstü bilgisayarların bakımsız kalmalarından veya dikkatsizce kullanımlarından dolayı bazı fonksiyonları düzgün çalışmamaya hatta ciddi sorunlar yaratmaya başlayabilmektedir. Bazı elektronik arızalar önceden belirtiler gösterir bunlar bilgisayarda donma,mavi ekran hataları, görüntüde zaman zaman bozulmalar gibi sorunlardır.Bu gibi durumlarda unutulmaması gereken en önemli nokta  alanında uzman, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kişilerle iletişime geçerek çözüme ulaşmaktır. Asus servis hizmetleri veren firmamızla iletişime geçerek Asus notebook cihazılarınız tamamen kullanılmaz hale gelemeden ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Asus Tablet Servis

Günümüzde en çok kullanılan, taşınması kolay ve günübirlik işlerinizde hemen hemen her işinizde yardımcınız olan asus tabletler dokunmatik ve ince olmalarından dolayı oldukça hassas cihazlardır. Cihazın düşürülmesi veya sert bir darbeye maruz kalması sonucu en sık görülen asus tablet arızası ekran ve dokunmatik kırılmalarıdır.Yedek parça konusunda yeterli stoğa sahip Asus servis firmamız kırılan veya bozulan parçaları kısa bir sürede değişimini sağlar test eder ve size teslim eder.

Asus  Ultrabook Servisi

Asus  ultrabook cihazlar üretim teknolojisi gereği ince ve hassas yapıya sahiptirler. Teknolojinin gelişimiyle beraber sıradan dizüstü bilgisayarlar yerini ultrabooklara bırakmaktadır. Ultrabookların en önemli özelliği tabi ki çok ince olmalarıdır. Fakat ince olmasının bazı dezavantajları varıdr. bunlar işlemci fanlarının daha küçük olması daha ince ham madde kullanılarak üretilen kasa ve ekranlardır. Oldukça ince olan cihazların kırılması ve arızalanması sıradan notebooklara göre daha kolaydır. Asus servisi uzman ekibimiz ultrabookların anakart onarımları veya parça değişimleri esnasında olağan dışı hasarlar gelmemesi için oldukça titiz çalışmaktadır.

Asus  Monitör Servisi

Asus  markalı monitörlerde görüntü titremesi, ışık gelip gitmesi,elektrik kesintisi, bilgisayar bağlantı soketlerinin çalışmaması gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Uzman ekibimiz bu gibi sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilmekte ve tam anlamıyla çözüm sunmaktadır.

Yorum yapın