Asus Tablet Servis

Asus Tablet Servisi

 

 Asus Tablet Teknik Servis Hizmetleri

Tabletler hem küçük boyutları hemde işlevselliği açısından hayatımızın vazgeçilmez aygıtlarından sadece biri. Tabletler hem iş hem günlük kullanımlarda bir çok alanda yanımızda iyi bir asistan veya iyi bir eğlence kaynağı olmaktadır. Sürekli kullanılan tabletlerimiz zamanla sorun çıkarmaya başlayabilir. böyle durumlarda iyi bir teknik servis hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Orijinal parça değişimi ve düzgün montajı sağlandıktan sonra cihazlarınızı ilk günkü gibi çalışmaya devam eder ve sorun yaşamazsınız. yan sanayi veya kalitesiz malzeme kullanılan cihazlarda sorunların tekrar etme ihtimali yüksektir. Biz asus marka tüm tabletlerde orijinal parça değişimi en düşük işaretlendirmelerle yaparak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve size daha iyi hizmet verebilmek adına çalışıyoruz. sizde güvenilir servis hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

Asus Tablet Ekran ve Dokunmatik Kırılması

Tabletlerde en çok görülen arıza ekran veya dokunmatik kırılmalıdır .Tabletler darbeye maruz kaldıklarında kasalarında yamulmalar veya ekran, dokunmatikte çatlak ve kırıklar oluşur. Kırılan ekran ve dokunmatiğin değişimi sağlanarak tekrara yeniden kullanılır hale gelmesini sağlıyoruz.

Asus Soket ve Buton Arızası

Cihaz adaptöre takılıyken kullanılan tabletlerin soket kısımları sürekli oynadığı için zamanla soketin içindeki hassas yapıya sahip iletken pinleri kırılır. Kırılan soketlerin onarımları yenisi ile değişimi yapılarak mümkün olur. Butonlar ise ıslak elle kullanımlardan veya sertçe uygulanan baskılardan dolayı zamanla özelliğini yitirmektedir.Yenisi ile değiştirilen parçalar düzgün bir şekilde çalışmaya devam eder.Kaliteli servis hizmetlerinde önemli olan kullanılan malzeme ve işçiliktir. Aksi takdirde butonlar tekrar arızalanabilir.