Asus Notebook Servis

Asus Notebook Servisi

Garantili Notebook Servisi

Asus servis olarak vermiş olduğumuz bütün hizmetler garantimiz altındadır. Notebook ekran kartı arızası,anakart arızası,ekran değişimi,sıvı teması,batarya değişimi,klavye değişimi ve buna benzer bütün işlemler yapıldıktan sonra cihazınız tarafınıza garanti belgeli olarak teslim edilir. Garanti kapsamı süresince aynı arızayı tekrarlayan cihazlardan  kesinlikle ekstra ücret talep edilmez ve aynı arızayı üç defa tekrar eden cihazlardan alınmış olan ücret tarafınıza iade edilir.

Hızlı Arıza Tespiti ve Onarım

Zaman herkes için değerlidir ve notebooklar iş hayatımızda veya ev kullanımlarında bize zaman kazandıran cihazlardan sadece biri. Size zaman kazandırması ve işlerinizi daha kolay hale getirmesi için satın aldığınız Asus notebooklar arızalandığında da size zaman kaybettirmemeli.Asus servis olarak alanında uzman firmamızın zengin tecrübe birikimi sayesinde notebooklarınızın arızalarını çok kısa sürede tespit ederek zaman harcamanıza engel oluyoruz. Bu nedenle Asus servisimize teslim etmiş olduğunuz cihazların arıza tespitleri bir sonraki iş gününde yapılarak size bilgi verilir ve onayınız alındıktan sonra işleme alınır.

Ekonomik Fiyatlar

Biz Asus servis hizmetlerinin müşterilerimiz açısından ekonomik ve kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Asus Servis hizmetlerinde bizim için kalite kontrol önemlidir. Bu nedenle arıza tespiti yapıldıktan ve onayınız alındıktan sonra tüm onarımlar adım adım yapılarak test edilir. Ekonomik hizmet vermek ve işleri daha kolay hale getirmekte bu sayede mümkün olur.Tek seferde kesin çözüme ulaşmak hem ekonomik fiyatlandırmalar hemde hızlı servis hizmeti sağlamaktadır. Bu nedenle deneme yanılma yöntemiyle servis hizmeti vermektense servis hizmetinde uzman kişilerle çalışmak ve size güvenilir hizmet vermek bizim için doğru olandır.

Asus Servis hizmetlerinden bazıları şu şekildedir

-Asus ekran değişimi

-Asus dokunmatik değişimi

-Asus ekran kartı arızası onarımı

-Asus chipset değişimi

-Asus anakart onarımı

-Asus sıvı teması onarımı

-Asus klavye değişimi

-Asus menteşe değişimi

-Asus kasa onarım veya değişimi

-Asus harddisk değişimi

-Asus Adaptör soketi değişimi

-Asus ram değişimi

-Asus fan değişimi

-Asus işlemci değişimi

-Asus Bakım

-Lisanslı Antivirüs ve yazılım yükleme

-Lisanslı İşletim sistemi kurulumu

-Veri kurtarma